Ekonomi

İmamoğlu: İlk turdan öğrendik

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda görev alacak sandık görevlileriyle bir araya geldi.

İmamoğlu, Maltepe etkinlik mekanında düzenlenen programda, “Yani ilk tura bakarak ‘Öndeyiz’ ya da ‘Aaa gerideyiz, yenildik’ demek yanlış olur.” söz konusu.

“Doğru olan ne? Birinci türü öğrendik.” İmamoğlu, sandık kurulu asil ve yedek üyeleri, müşahitler, okullardaki bilişim görevlileri ve kanuni temsilcilerden oluşan bir ekipte hazır, umutlu ve inançlı olacaklarını söyledi.

“Sandıkta olacağız”

Ekrem İmamoğlu, “İşlerin sıkı tutulduğunu görmeleri ve anlamaları için en erken ve en güçlü şekilde sandık başında olacağız.” terimleri kullandı.

CHP’li Canan Kaftancıoğlu, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, Demokrat Parti İstanbul İl Başkanı Ekrem Eray Arda, GÜZEL Parti İstanbul İl Başkanı Başkan Yardımcısı Serkan Akkırman, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Furkan Övündür ve bazı milletvekilleri de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu